Квест РОЗПОЧАТО!

Спеціально для тих, хто хоче вкотре похизуватися своїми знаннями з фізики або їхньою відсутністю, кому вже набридло п'ятий раз приходити на перездачу і хочеться чогось новенького та й просто для тих, кому не буде зайва «дванадцятка» в журналі: Розпочинаємо перший тур інтернет-квесту з фізики.

Правила досить прості. Внизу для кожного класу буде дано по дві задачі та одне посилання на статтю. При розв'язуванні задач ви отримаєте два числа: перше — номер абзацу в цій статті, друге — номер слова в цьому абзаці. Саме це слово ви й повинні написати мені в формі коментарів. Не забувайте зазначити своє ім'я та електронну адресу для подальшої участі в квесті.  Нехай щастить!

7 клас

  1. Паралельними залізничними коліями рухаються в одному напрямку два потяги: пасажирський завдовжки 70 м  зі швидкістю 162 км/год і товарний — завдовжки 110 м зі швидкістю 54 км/год. Скільки часу пасажирський потяг обганятиме товарний?
  2. Рівень води в мензурці складає 120 мл. Визначте, скільки горошин об'ємом 0,6 см³ додали до мензурки, якщо вода піднялась до рівня 132 мл.

Посилання: http://study-physic-com-ua.1gb.ua/shho-take-dyujm-a-shho-take-sazhen/

8 клас

  1. Визначте на яку висоту можна було б підняти цеглину масою 3, 36 кг, щоб можливо було використати ту енергію яку віддає склянка води (200 г) при охолодженні від 100ºС до 20ºС. (Відповідь подайте в кілометрах)
  2. У воду при температурі 25 ºС вирішили кинути латунну кульку, температура якої -25 ºС, для того, щоб вода повністю замерзла. Яку мінімальну масу повинна мати кулька, якщо маса води 500 г?

Посилання: http://bgschool1.ucoz.ua/index/7_zakoniv_pam_39_jati/0-168

9 клас

  1. Визначте, яка сила струму повинна проходити через провідник масою 100 г та довжиною 4 м, розміщений в вертикальному магнітному полі з індукцією 50 мТл, щоб провідник був невагомим.
  2. Світло падає на землю під кутом 70º до горизонту. Визначте під яким кутом необхідно встановити дзеркало, щоб відбитий промінь пішов вертикально вверх.

Посилання: http://cikavo-znaty.com/288-ckava-fzika-html/

10 клас

  1. З яким інтервалом часу побувало на висоті 35 м тіло, яке кинули з поверхні землі вертикально вгору зі швидкістю 40 м/с?
  2. Потяг масою 100 т, вирушаючи від станції, рухався рівноприскорено. Подолавши 800 м, він набув швидкості 72 км/год. Визначте силу, що надавала потягу прискорення. (Відповідь подайте в кН)

Посилання: http://www.dummies.com/education/science/physics/how-to-calculate-acceleration/(Розвивайте навички читання)))

11 клас

  1. На лампі зазначено «220 В, 60 Вт». Якою буде потужність лампи, якщо її ввімкнути в мережу з напругою 127 В?
  2. Якщо до джерела струму з ЕРС 4 В підключити провідник з  опором 7 Ом, то сила струму в колі дорівнюватиме 0,5 А. Знайдіть силу струму короткого замикання.

Посилання: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2017/02/rule-2017.pdf (Титульну сторінку не враховуєте)

14 коментарів до “Квест РОЗПОЧАТО!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *